İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kullanıcı Sözleşmesi

Sayın Ziyaretçilerimiz ve Sevgili Üyelerimiz;

Site Kullanımı

www.anneblogu.com web sitesi, kullanıcılarını herhangi bir ücret karşılığı olmaksızın bilgilendirmeyi hedefleyen elektronik bir rehberdir. Her hizmette olabileceği gibi, bu web sitelerindeki bilgiler de zamanla geçerliliğini kaybedebilir. www.anneblogu.com web sitesindeki hiçbir şey bir tavsiye veya öneri olarak kabul edilmemeli ve herhangi bir karar veya eyleme temel oluşturmamalıdır. Kendinizin veya bebeğinizin ya da ailenizdeki veya çevrenizdeki diğer bireylerin sağlık durumu ile ilgili her konuda lütfen doktorunuza danışınız. Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

* www.anneblogu.com içeriğindeki bilgilerin doğruluk ve güvenilirliğini; kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağını, bölünmeyeceğini, süresinde, güvenli ve hatasız olacağını garanti etmez. İçerik bilgilerinin kullanılmasından doğan dolaysız veya dolaylı zararlardan sorumlu değildir.

* Kullanıcılar, www.anneblogu.com ‘un sağlamış olduğu bilgilerden yararlanmak suretiyle üçüncü şahıslardan almış olduğu mal ve hizmetlerdeki ayıplardan www.anneblogu.com ‘u hiç bir surette sorumlu olmadığını, Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve ilgili mevzuat hükümleri dahilinde www.anneblogu.com ‘a izafe edilebilecek her türlü sorumluluk karşısında www.anneblogu.com ‘u şimdiden ibra ettiklerini kabul ve beyan ederler.

* www.anneblogu.com ‘un veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır.

* www.anneblogu.com diğer internet sitelerine bağlantılar, bilgiler ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Bu bağlantılar, link verilen sitelerin denetlendiğini göstermez. Bağlantı verilen sitelerdeki malzemeler “olduğu gibi” sağlanmakta ve açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir. www.anneblogu.com bu sitelerdeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları, doğruluğu, kesinliği, güvenilirliği, zamanında olduğu ve sair hiç bir konuda garanti vermez.

* Siteye gönderilen veya sitelerimiz kanalıyla üye ve ziyaretçilere ulaştırılan yorum ve görüşler ile bunlarla birlikte sunulan isimlerin kullanım hakkı, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda yer alan tüm malî ve bunlara bağlı haklar dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir telif ücretine tâbi olmaksızın daimi ve gayrikabili rücu surette münhasıran www.anneblogu.com ve ilgili kuruluşlarına aittir. Siteye ziyaretçiler veya üçüncü kişiler tarafından yayınlanması maksadıyla gönderilen yazı, resim, grafik vb. her türlü içerik üzerinde fikri hak sahibi olduğunu iddia eden kişiler, hak sahipliğini kanıtlar şekilde durumu derhal site yetkilerine bildirerek söz konusu içeriğin yayından kaldırılmasını istemek zorundadır. Bu durumda tüm sorumluluk içeriği gönderen kişilerdedir.

* Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden www.anneblogu.com ve bağlı kişi ve kuruluşlar sorumlu tutulamaz.

* Forumlar bölümlerinde yazılanlar ve site içeriği altına yazılan yorumların tüm sorumluluğu yazanlara ait olup www.anneblogu.com ve bağlı kişi ve kuruluşlar için bir bağlayıcılığı yoktur ve hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

* www.anneblogu.com web sitesinde konuk yazarların, uzmanların, katkıda bulunanların, soru soranların, forum aracılığı ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileri ile iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini moderatörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen kişilere aittir.

* www.anneblogu.com web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Hükümlerine, site editörleri ve site hazırlayıcılarının izinlerine bağlıdır. Herhangi bir kopyalama, yönlendirme veya iletişim amaçlı diğer kullanımlar kesinlikle izin alınarak ve kaynak gösterilerek yapılabilir.

* Siteyi kullanmanız bu şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.